Faaliyet Alanlarımız

Ana faaliyet alanı mobilya kenar bantları olan firmamız, doğal ürünler, dekoratif paneller ve yapıştırıcılar konusunda da hizmet ve ürün sunar.

Mobilya Kenar Bantları
Tutkallı ve tutkalsız olarak ikiye ayrılan ve her ölçekte mobilya üreticisinin ihtiyaç duyduğu yan ürünlerin başında gelen mobilya kenar bantları müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun şekilde dilimleme  ve tutkallama yapılarak PMMA, PVC, ABS, Ahşap ve Melamin olarak pazara sunulur.

Doğal Ürünler
Günümüzde gıdadan tekstile her sektörde gözlenen doğal ürünlere yöneliş mobilya sektöründe de popüler hale gelmiştir. Firmamız mobilya üreticilerine, mimarlara, ve özel projelere yönelik tamamen doğal, el işçiliği ile üretilmiş hindistan cevizi kabuğundan karolar, bambu ve çeşitli ağaçlardan hazırlanmış özel plakalar tedarik etmektedir.

Dekoratif Paneller
Firmamız, projelerine modern bir görünüm kazandırmak isteyen tüm müşterilerimiz için çizilmez high gloss plakalar, üç boyutlu pvc plakalar ve boyanabilir fiber plakalar ithal eder.

Yapıştırıcılar
Ana faaliyet alanımız olan, mobilya kenar bantlarının yapıştırılmasında kullanılmak üzere ürünlerimiz arasına dahil ettiğimiz hot melt tutkallar, daha sonra müşterilerimizin talepleri doğrultusunda çeşitliliğini arttırmış ve mobilya sektöründe kullanılan her çeşit yapıştırıcı ürün için firmamızı aranan tedarikçiler arasına dahil etmiştir.